O Společnosti

Společnost  ZV  Servis s r.o. je zaměřena na komplexní služby v oblasti výtahové techniky. Provádíme dodávky nových výtahů a rekonstrukce osobních i nákladních výtahů. Veškeré naše služby jsou prováděny v soulady s platnými předpisy a normami ČR a EU.

Vyrábíme a dodáváme nové osobní výtahy a nákladní výtahy všech kategorií a nosností. Počínaje lanovými osobními výtahy přes hydraulické osobní výtahy až po nákladní hydraulické výtahy. Ty to výtahy mohou být v provedení se strojovnou nad výtahem nebo umístěné ve výtahové šachtě, nebo také ve dně výtahové šachty. Vyrábíme nejen výtahy standardních rozměrů do typových šachet, ale zabýváme se i dodávkami výtahů do atypických šachet.

ZV Servis se také zabývá modernizací výtahů. Modernizace přinášejí zvýšení jízdního komfortu a bezpečnosti. Díky využití nových konstrukčních řešení a moderních technologií, lze prostor kabiny výtahu zvětšit o několik centimetrů, což zvyšuje praktickou užitnost výtahu.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, tak abychom Vám mohli nabídnout optimální řešení, které jistě uspokojí Vaše potřeby a požadavky spojené s provozem výtahu. Již při navrhování výtahu klademe vysoký důraz na komplexnost a užitnost celého zařízení a zejména pak na optimalizaci pořizovacích a provozních nákladů. Nabízíme variabilní možnosti řešení výtahových zařízení, které se řídí podle požadavků

Všechny naše nové i zmodernizované výtahy vybavujeme mikroprocesorovým řízením s plynulou regulací otáček, které snižuje opotřebení stroje a zvyšuje přesnost zastavení a jízdní komfort.

Výtahy vyrábíme a dodáváme ve spolupráci s předními tuzemskými a zahraničními výrobci, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výtahovou technikou. Vysoká kvalita a spolehlivost jednotlivých komponentů je zárukou spolehlivého a bezpečného provozu celého zařízení.

Rovněž provádíme záruční i pozáruční servis s nonstop vyprošťovací službou, kde si můžete zvolit rozsah servisních služeb a to od základních služeb až po komplexní servisní péči. Veškeré servisní činnosti zajišťujeme automaticky v předepsaných periodách uvedených v ČSN 27 4002 a ČSN 27 4007.

Historie společnosti

Firma ZV Servis s r.o. byla založena v roce 1995 v Opavě. Od svého zrodu se firma zabývá montáží, opravami a revizemi osobních, nákladních i speciálních zdvihacích zařízení a to převážně v okresech Opavy a Bruntálu. Díky spolehlivé a rychlé odvedené práci si firma získala mnoho spokojených zákazníků a to také díky nepřetížitelné pohotovostní služby na opravy a vyproštění osob.

Poskytujeme také technickou a poradenskou pomoc při komplikovaných návrhářských řešení. Firma ZV Servis s r.o. dodává a pracuje s kvalitními výrobky předních českých i zahraničních firem.

V roce 2006 byla firma ZV servis prověřena a uznána akreditovaným certifikačním orgánem TÜV ve shodě s normou ČSN EN ISO 9001:2001. Tento certifikát se vztahuje na systém managementu jakosti výroby, montáže a servisu výtahů.

Pro poskytnutí dalších podrobnějších informací (parametrech výtahových zařízení a prvků, stavebních činnostech při modernizaci a cenách výrobků)  se můžete obrátit na naše pracovníky, kteří Vám rádi poskytnou odbornou pomoct.

Prostředky

Dlouholeté bohaté zkušenosti zejména vedoucích pracovníků nejen s výrobou a následnou údržbou zdvihacích zařízení, ale i se samotnou montáží umožnily firmě rychlé etablování se na tuzemském trhu.Poskytujeme služby poradenské včetně pomoci při komplexní revitalizaci bytových domů, technickou konzultaci přímo v místě případné realizace a v neposlední řadě i bezplatné zpracování cenových nabídek vždy s několika variantami vlastního provedení. Naší obrovskou devízou je samostatná projekční činnost, díky níž dokážeme navrhnout skutečně individuální řešení každé zakázky.

Webdesign vytvořila agentura WebMotion
Naše stránky využívají Redakční systém WebContent CMS

Tvorba webových stránek