+420 602 793 646
  • Žádné výsledky k zobrazení.

O nás

Založení firmy

Firma HV Výtahy s.r.o. byla založena v roce 1995 v Opavě. Od svého zrodu se firma zabývá výrobou, montáží, opravami a revizemi osobních, nákladních i speciálních zdvihacích zařízení. Nejen díky spolehlivé a rychle odvedené práci, ale také díky nepřetržité servisní a pohotovostní službě si firma získala mnoho spokojených zákazníků.

 

Zaručená kvalita

Vysoká kvalita a spolehlivost jednotlivých komponentů je zárukou spolehlivého a bezpečného provozu celého zařízení. Vyrábíme a dodáváme nové osobní výtahy a nákladní výtahy všech kategorií a nosností. Počínaje lanovými osobními výtahy přes hydraulické osobní výtahy až po průmyslové nákladní hydraulické výtahy. Vyrábíme nejen výtahy standardních rozměrů do typových šachet, ale zabýváme se i dodávkami výtahů do atypických šachet. Poskytujeme také technickou a poradenskou pomoc při projektování výtahové technologie.

HV Výtahy s.r.o. se také zabývají modernizací výtahů. Modernizace přinášejí zvýšení jízdního komfortu a bezpečnosti. Díky využití nových konstrukčních řešení a moderních technologií, lze prostor kabiny výtahu zvětšit, což zvyšuje praktickou užitnost výtahu.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, tak abychom Vám mohli nabídnout optimální řešení, které jistě uspokojí Vaše potřeby a požadavky spojené s provozem výtahu. Již při navrhování výtahu klademe vysoký důraz na komplexnost a užitnost celého zařízení a zejména pak na optimalizaci pořizovacích a provozních nákladů. Nabízíme variabilní možnosti řešení výtahových zařízení, které se řídí podle požadavků zákazníka.